Strona Główna Auto Doradca
Poczuj smak doskonałości i wynajmij: Jaguar X-Type *** Mercedes E 270 Cdi *** BMW 730d *** Hummer H2
News

• Światowa premiera modelu Saab 9-X Air
2008-09-18
Koncepcja 9-X Air jest wizją stylistyczną, badającą jak może wyglądać przyszły Saab z otwieranym dachem. Charakteryzuje się ona unikalnym rozwiązaniem dachu „Canopy Top", na które złożony został wniosek o ochronę patentową oraz proporcjami bliskimi samochodom sportowym, jak również miejscami dla czterech osób.
• Aston Martin i Bang & Olufsen, czyli uczta dla zmysłów
2008-09-16
W grudniu tego roku firma Bang & Olufsen - duński ekspert od ekskluzywnych systemów audio-video - podpisała z Astonem Martinem umowę o współpracy, której pierwszym efektem jest dedykowany system nagłośnienia BoeSound dla modeli DBS i DB9.
• Lexus w Paryżu
2008-09-12
Podczas planowanej na 2. października konferencji prasowej, która zostanie zorganizowana w trakcie Salonu Motoryzacyjnego w Paryżu, będzie miała miejsce światowa premiera nowego Lexusa IS 250 C.
• Mazda prezentuje najnowsze osiągnięcia technologiczne
2008-09-09
Mazda Motor Corporation ogłosiła, że rozpoczyna działania zmierzające do obniżenia do 2015 roku zużycia paliwa przez samochody Mazda sprzedawane na całym świecie średnio o 30 procent. W ramach swojej strategii, Mazda prezentuje obecnie trzy, bliskie ukończenia, nowości technologiczne.
• Audi Q7 V12 TDI quattro - wyjątkowa technologia
2008-09-09
Już od dwudziestu lat Audi jest motorem postępu w technologii silników wysokoprężnych. Teraz marka z czterema pierścieniami prezentuje kolejną światową nowość: pierwszy silnik V12 TDI w samochodzie osobowym.