Strona Główna Auto Doradca
Poczuj smak doskonałości i wynajmij: Jaguar X-Type *** Mercedes E 270 Cdi *** BMW 730d *** Hummer H2
News

• Nowe Audi A3 - oficjalna wersja prasowa
piątek, 2008-04-25
Audi A3 i A3 Sportback, kompaktowe Audi klasy Premium, wyostrzają swój sportowy profil dzięki licznym modernizacjom i pełnej akcentów stylistyce: innowacyjne technologie, takie jak dwusprzęgłowa przekładnia S-tronic z siedmioma biegami lub system regulacji zawieszenia Audi magnetic ride gwarantują jeszcze większą przyjemność jazdy.
• Porsche startuje ulepszoną wersją Cayenne S Transsyberia
piątek, 2008-04-25
Już w momencie swojego debiutu w tym wyścigu w 2007 roku Porsche Cayenne S Transsyberia na drodze z Moskwy do mongolskiej stolicy Ułan Bator udowodniło możliwość osiągnięcia wysokiej średniej prędkości przejazdu trasy oraz swoje doskonałe przygotowanie do jazdy terenowej
• Bentley w Polsce
piątek, 2008-04-25
15 Kwietnia w Warszawie w Pałacu Sobańskich odbył się uroczysty cocktail z okazji oficjalnego rozpoczęcia działalności w Polsce marki Bentley oraz banku Edmond de Rothschild. Organizatorem Imprezy była Firma Auto Viva reprezentująca firmę Bentley w Polsce oraz Banque Privee Edmond de Rothschild Europę z siedzibą w Luksemburgu.
• Italian Job, czyli MINI Trigger
piątek, 2008-04-25
Oto kolejny wariant MINI, który uzupełni i tak bogatą kolekcję wersji specjalnych tego niemieckiego hatchbacka Premium z brytyjskim rodowodem.
• Audi Q5 - nowy sportowy SUV
poniedziałek, 2008-04-21
Nowe Audi Q5 to według zapewnień firmy najbardziej sportowy SUV w klasie.